Foutloos handelen met Cyclus Analyse

Fouloze analyses zorgen voor foutloze handelingen







 
image

Voorbeeld Cyclus Analyse euro



Cyclus euro Click hier

Wat is hier te zien?

Alle cycli van de euro waarmee de gebruiker geld kan verdienen. Bovendien geeft de analyse aan hoe er geld verdiend kan worden. De ene keer door te kopen, de andere keer door te verkopen.

Verder geeft de analyse aan of de gebruiker bij voorkeur aan de long of aan de shortkant opereert.

Conclusie

Het koersverloop van de euro heeft een regelmatig verloop. Wie de kenmerken van die regelmaat weet, schrijft foutloze analyse systemen. Systemen die bovendien direct in handelingen kunnen worden omgezet.







 
image
Toepassing
De theorie van BootCycles toont duidelijk aan dat en hoe het prijsverloop voorspeld kan worden van financiele instrumenten. In de dagelijkse adviezen doe ik dat ook al heel lang en heel succesvol.

Adviezen april 14 - april 15

  1. euro DAGADVIES.
  2. NaamHandelingDatumSlot
    100EURO/DOLKoop1-4-2014138.0400
    100EURO/DOLVerkoop2-5-2014138.6950
    100EURO/DOLKoop12-6-2014135.5330
    100EURO/DOLVerkoop30-6-2014136.9150
    100EURO/DOLKoop3-10-2014125.1900
    100EURO/DOLVerkoop16-10-2014127.9690
    100EURO/DOLKoop30-1-2015112.9400
    100EURO/DOLVerkoop5-2-2015114.1980
    100EURO/DOLKoop13-3-2015105.2060
    100EURO/DOLVerkoop26-3-2015109.1150
    100EURO/DOLKoop13-4-2015113.53
  1. Lopende signalen met stop [ met enige vertraging gepubliceerd ]
  2. 18-5-15 113,54 Open verkoop 113,72 114,60.
  3. 27-5-15 108,88 Open koop 108,36 107,99.
  4. 23-6-15 111,85 Open verkoop 113,12 114,18.
  5. 8-7-15 110,70 Open koop 110,19 109,47.
  6. 13-7-15 110,24 Open verkoop 110,49 111,32.
  7. 21-7-15 109,29 Open koop 108,51 108,11.
  8. 28-7-15 110,52 Open verkoop 110,62 110,75.
  9. 6-8-15 109,26 Open koop 108,905 108,35.
  10. 25-8-15 114,06 Open verkoop 114,34 115,19.
  11. 100EURO/DOLKoop4-9-2015111.1450
    100EURO/DOLVerkoop14-10-2015114.3600
    100EURO/DOLKoop25-11-2015106.1690
    100EURO/DOLVerkoop10-2-2016112.2570
    100EURO/DOLKoop1-3-2016108.4550
    100EURO/DOLVerkoop6-4-2016114.1640
    100EURO/DOLKoop25-4-2016112.4995
Dus: geen gefantaseer over mogelijke scenario's: hier kopen, hier verkopen. Dat is professionele cyclus analyse. Hoe meer woorden nodig zijn, hoe lager de trefzekerheid in beursland.


 
image

Consult
Consulten vinden bij voorkeur schriftelijk plaats. Bij hoge uitzondering is een face tot face consult mogelijk.
 
image